Ljudbok på gång
»En berättelse om helande och hopp.«
Idag har jag påbörjat något jag väntat på i två år att få göra – läsa in Arvet från Atlantis! Tjoho! Första dagen i studion gick i och för sig nog främst till att bli varm i kläderna. Men i morgon kör jag igång igen.🎧🎤
Arvet från Atlantis har ju under de senaste två åren, precis som jag, legat lite i vila. Men nu är vi båda redo. Det ska bli så fint att bokstavligen ge röst åt berättelsen igen.
Om du ännu inte stött på denna första del i trilogin om Arvet från Atlantis så är det en berättelse om hopp och helande som tar avstamp i såväl det forntida Egypten som i Atlantis.
Parallellerna till vår nutid är förstås många – och som jag brukar säga – känner du igen dig i berättelsen så var du säkert med. 💫
Massor av kärlek
Lee🎧🎤🩷





